Praca - Kariera

Naszym przedstawicielom oferujemy:

Poszukujemy osób przedsiębiorczych, dynamicznych i otwartych na rozwój ze specjalizacją przedstawicieli do spraw odszkodowań i obsługi prawnej oraz prawników do obsługi już zleconych spraw. Oczekujemy odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania, komunikatywności, oraz umiejętności logicznego myślenia. W zakresie naszej współpracy nie muszą Państwo prowadzić działalności gospodarczej.

Zakres czynności wykonywanych przez naszych przedstawicieli jest uzależniony od ich indywidualnych predyspozycji i naszych wspólnych ustaleń. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego współpracownika, mogą Państwo traktować współpracę z nami jako dodatkowe źródło dochodu bez niepotrzebnych zobowiązań. Praca dla nas związana jest przede wszystkim z pozyskaniem klienta, dlatego też działania niektórych naszych przedstawicieli ograniczają się tylko do przekazania nam kontaktu do osoby zainteresowanej współpracą, pozostawiając nam pozostałe czynności do wykonania. Są przedstawiciele zajmujący się pełną obsługą klienta od uzyskania kontaktu, poprzez przedstawienie możliwości uzyskania odszkodowania, podpisanie umowy oraz odebranie niezbędnych dokumentów. Są też przedstawiciele ad-hoc, którzy pomagają uzyskać świadczenie dla osoby najbliższej lub znajomej. Przedstawiciele tacy pośredniczą w działaniach w zakresie jednego, określonego przypadku, choć zazwyczaj przeradza się to w dłuższą współpracę.

Nasza współpraca i rozliczenia oparte są o umowę o współpracy, choć przede wszystkim liczy się dla nas wzajemne zaufanie i szacunek, bo każda ze stron oszuka drugą tylko raz.

Ile można zarobić:
przy małej szkodzie np. na 10.000,00 zł nasze honorarium z reguły wynosi 20% tj. 2.000,00 zł, nasz przedstawiciel otrzymuje z tego kwotę od 600 - do 1.200,00 zł niejednokrotnie za samo polecenie kontaktu.

Podejmij interesujące wyzwanie - buduj swoją karierę z APU.Pomoc

Dane kontaktowe

APU.Pomoc
Krzysztof G. Kawałowski

ul. Marzanny 10 lok. 1
02-649 Warszawa

e-mail: pomoc@apu.pl

tel.: +48 500 166 646

NIP: 951 177 07 78
REGON: 015491489