O firmie

Kancelaria Prawników APU.Pomoc od 18 lat zajmuje się pomocą prawną w zakresie odszkodowań, spadków, rozwodów, windykacji, obsługi prawnej przedsiębiorstw, mediacji. Świadczymy usługi gdzie zadowolenie i komfort klienta jest elementem nadrzędnym.

Doświadczenie oraz elastyczność i brak ograniczeń w zakresie realizowanych zleceń sprawiają, że spektrum spraw jakich podejmuje się nasz Zespół jest nieograniczony, tak pod względem merytorycznym jak i terytorialnym.

Lata praktyki pozwoliły nam na wypracowanie szybkich i, co istotniejsze, skutecznych metod uzyskiwania satysfakcjonujących rezultatów prowadzonych zleceń.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych kompetencji i skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej porady mailowej lub telefonicznej.

Zasady współpracy z nami są przejrzyste, oparte przede wszystkim na obopólnym zaufaniu oraz umowie, której warunki sformułowane są w sposób jasny i zrozumiały, a każdy z jej zapisów jest negocjowalny indywidualnie.

Gwarancją jakości naszych usług są fakty, które znajdują odzwierciedlenie w umowie, rekomendacjach klientów oraz opiniach na nasz temat znajdujących się w internecie. Do dziś zaufało nam ponad 8.000 osób, co znajduje uzasadnienie w zakładce "Forum". Forum jako forma udzielania porad jest przestarzałym narzędziem i obecnie odbywa się to poprzez portale społecznościowe, jednak pozostawiliśmy forum na stronie, aby nie pozostać gołosłownym.

Nasz profesjonalizm, elastyczność i niestandardowy sposób realizacji zleceń doceniają w szczególności osoby fizyczne i przedsiębiorcy, wierzyciele, komornicy, agenci ubezpieczeniowi i brokerzy, prawnicy, firmy windykacyjne, warsztaty naprawcze oraz firmy odszkodowawcze, firmy transportowe i budowlane. Jeśli dołożymy do tego wysokie normy etyczne i moralne, jakie stawiamy sobie i swoim współpracownikom, to mimo, że nie jesteśmy największą Kancelarią, jesteśmy jednym z najlepiej postrzeganych podmiotów działających na tym rynku.

W przypadku pytań lub wątpliwości mój Zespół jest do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Współpraca

Naszym przedstawicielom oferujemy:

Poszukujemy osób przedsiębiorczych, dynamicznych i otwartych na rozwój ze specjalizacją przedstawicieli do spraw odszkodowań i obsługi prawnej oraz prawników do obsługi już zleconych spraw. Oczekujemy odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania, komunikatywności, oraz umiejętności logicznego myślenia. W zakresie naszej współpracy nie muszą Państwo prowadzić działalności gospodarczej.

Zakres czynności wykonywanych przez naszych przedstawicieli jest uzależniony od ich indywidualnych predyspozycji i naszych wspólnych ustaleń. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego współpracownika, mogą Państwo traktować współpracę z nami jako dodatkowe źródło dochodu bez niepotrzebnych zobowiązań. Praca dla nas związana jest przede wszystkim z pozyskaniem klienta, dlatego też działania niektórych naszych przedstawicieli ograniczają się tylko do przekazania nam kontaktu do osoby zainteresowanej współpracą, pozostawiając nam pozostałe czynności do wykonania. Są przedstawiciele zajmujący się pełną obsługą klienta od uzyskania kontaktu, poprzez przedstawienie możliwości uzyskania odszkodowania, podpisanie umowy oraz odebranie niezbędnych dokumentów. Są też przedstawiciele ad-hoc, którzy pomagają uzyskać świadczenie dla osoby najbliższej lub znajomej. Przedstawiciele tacy pośredniczą w działaniach w zakresie jednego, określonego przypadku, choć zazwyczaj przeradza się to w dłuższą współpracę.

Nasza współpraca i rozliczenia oparte są o umowę o współpracy, choć przede wszystkim liczy się dla nas wzajemne zaufanie i szacunek, bo każda ze stron oszuka drugą tylko raz.

Ile można zarobić:
przy małej szkodzie np. na 10.000,00 zł nasze honorarium z reguły wynosi 20% tj. 2.000,00 zł, nasz przedstawiciel otrzymuje z tego kwotę od 600 - do 1.200,00 zł niejednokrotnie za samo polecenie kontaktu.

Podejmij interesujące wyzwanie - buduj swoją karierę z APU.Pomoc

APU.Pomoc

Krzysztof G. Kawałowski

NIP: 951 177 07 78

REGON: 015491489