O firmie

Firma APU.Pomoc zajmuje się pomocą ofiarom wypadków i osobom pokrzywdzonym przez towarzystwa ubezpieczeniowe, tak aby mogły one odzyskać należne im pieniądze w związku z zaistniałą szkodą.

Doświadczenie oraz elastyczność i brak ograniczeń w zakresie realizowanych zleceń sprawiają, że spektrum spraw jakich podejmuje się firma APU.Pomoc jest nieograniczony, tak pod względem merytorycznym jak i terytorialnym.

Zaplecze jakim dysponujemy pozwala nam na przyjęcie każdego zlecenia.

Lata praktyki pozwoliły nam na wypracowanie szybkich i, co istotniejsze, skutecznych metod uzyskiwania należnych odszkodowań. W ramach współpracy zapewniamy naszym zleceniodawcom oraz współpracownikom kompleksową pomoc w zakresie każdego rodzaju szkody. Dzięki całościowemu i zindywidualizowanemu podejściu do sprawy osoby poszkodowane nie narażają siebie oraz swoich bliskich na kolejne problemy, cierpienia i krzywdy powstałe w związku ze szkodą oraz dalsze czasochłonne i upokarzające poszukiwanie pomocy.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych kompetencji i skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej porady mailowej lub telefonicznej.

Zasady współpracy z nami są przejrzyste, oparte przede wszystkim na obopólnym zaufaniu oraz umowie, której warunki sformułowane są w sposób jasny i zrozumiały, a każdy z jej zapisów jest negocjowalny indywidualnie.

Gwarancją jakości naszych usług są fakty, które znajdują odzwierciedlenie w umowie, rekomendacjach klientów oraz opiniach na nasz temat znajdujących się w internecie. Do dziś zaufało nam ponad 8.000 osób. Na podkreślenie zasługuje fakt, że znaczną część naszych klientów stanowią osoby z polecenia zadowolonych klientów.

Nasz profesjonalizm i sposób realizacji zleceń doceniają nie tylko osoby bezpośrednio poszkodowane i ich rodziny, ale między innymi agenci ubezpieczeniowi, brokerzy, prawnicy, firmy windykacyjne, warsztaty naprawcze oraz firmy odszkodowawcze, które zlecają nam prowadzenie spraw którymi się nie zajmują w zakresie np. szkód majątkowych. Jeśli dołożymy do tego wysokie normy etyczne i moralne jakie stawiamy sobie i swoim współpracownikom (nie prowadzimy akwizycji własnych usług w szpitalach, zakładach pogrzebowych na cmentarzach), to mimo, że nie jesteśmy największą firmą, jesteśmy jednym z najlepiej postrzeganych podmiotów działających na tym rynku.

W przypadku pytań lub wątpliwości mój zespół jest do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Dane kontaktowe

APU.Pomoc
Krzysztof G. Kawałowski

ul. Marzanny 10 lok. 1
02-649 Warszawa

e-mail: pomoc@apu.pl

tel.: +48 500 166 646

NIP: 951 177 07 78
REGON: 015491489