Regulamin użytkowania forum

Zapraszamy do zadawania pytań i nakreślania problemów dotyczących odzyskiwania odszkodowań
Awatar użytkownika
APU.Pomoc
Administrator
Posty:35
Rejestracja:03 kwie 2018, 21:47
Regulamin użytkowania forum

Post autor: APU.Pomoc » 03 kwie 2018, 21:59

Witamy serdecznie na forum!

Ponieważ forum jest publiczne, to chcielibyśmy, aby panował na nim w miarę rozsądny porządek, tak by móc stworzyć miejsce, w którym zdobyć będzie można informacje o rozwiązywaniu problemów związanych z odzyskiwaniem odszkodowań.

Zatem - obok żartów, potrzebnego dystansu oraz poczucia humoru w każdych dyskusjach - prosimy o w miarę rozsądne trzymanie się tematyki forum, nie dublowania tematów już istniejących (w tym celu istnieje wyszukiwarka w menu "Szukaj”, gdzie wpisać można odpowiednią frazę i jeśli nie ma tematów dla niej, to można śmiało pisać), nie spamowania, udzielania konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania a nie wpisywanie tylko swojego nr telefonu lub maila, gdyż skończy się to po prostu zablokowaniem IP komputera delikwenta i stałym brakiem dostępu na stronę.

Jeśli pojawią się kłótnie, a są one częścią ludzkiego żywota, to też prosimy 10 razy zastanowić się nad odpowiedziami i trzymaniem w ryzach emocji, które zawsze słabną z upływem czasu. Wystarczy wtedy pójść do kuchni, zrobić sobię herbatę, chwilę posiedzieć, uspokoić się i wtedy odpisać na problem.

Dopuszczamy oczywiście specjalistów z firm konkurencyjnych i pracowników towarzystw ubezpieczeniowych do dyskusji, gdyż naszym głównym mottem jest "nie wszystko wiem i nie na wszystkim się znam". Jednak forum nie stanowi medium do reklamy i promocji własnej osoby lub firmy. W związku z powyższym stosowanie w podpisie lub poście formy jakiejkolwiek reklamy lub informacji o firmie lub osobie umożliwiającej kontakt poza forum spowoduje nie dopuszczenie użytkownika do uczestnictwa w życiu portalu. Wyjątek stanowi właściciel portalu firma APU.Pomoc i jej pracownicy, oraz firmy współpracujące z APU.Pomoc. Firmy i osoby, które zgody na podawanie swoich danych teleadresowych w postach i podpisie nie otrzymały mogą zwrócić się do APU.Pomoc za pośrednictwem administratora o wyrażenie takiej zgody.

W związku z tym, że od użytkowników forum coraz częściej dostajemy informacje o tym, że ktoś się z nimi kontaktuje na prywatne maile i telefony i oferuje pomocy w odzyskaniu odszkodowania, powołując się przy tym na firmę APU.Pomoc i na Krzysztof Kawałowskiego - OŚWIADCZAMY, że nasza firma nikomu tego typu pośrednictwa nie zleca i przyzwolenia nie daje.

Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za zlecenie usługi na odzyskanie odszkodowania innej firmie.

Forum ma służyć przede wszystkim podnoszeniu poziomu wiedzy ubezpieczeniowej i darmowej pomocy ofiarom wypadków i katastrof.
W związku z powyższym prosimy podejmować decyzje dotyczące zlecenia usługi na odzyskanie odszkodowania w sposób rozważny.

Z uwagi na permanentne zaśmiecanie forum przez osoby niezainteresowane pomocą w uzyskaniu informacji z dziedziny ubezpieczeń i coraz bardziej natrętny sposób utrudniania życia administratorowi - przy rejestracji wprowadzony zostanie system autoryzacji użytkownika przez Administratora. Zapewne system taki wprowadzi znaczne utrudnienia dla nowych użytkowników forum, jednak nie dysponujemy innymi narzędziami mogącymi w sposób skuteczny walczyć ze "śmieciarzami" internetowymi. W tym celu, aby nie zostać odrzuconym w procesie autoryzacji, przy dobieraniu nazwy użytkownika prosimy robienie tego w sposób bardzo przemyślany. Najlepiej, gdy nazwa użytkownika jest jego imieniem i nazwiskiem.

Na razie tyle.
Z czasem, w miarę powstawania ewentualnych konfliktów będziemy rozwijać i zmieniać regulamin.


Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z forum!
Pięknie pozdrawiam
Krzysztof G. Kawałowski
www.apu.pl
+ 48 500 166 646
+ 48 22 854 10 03

ODPOWIEDZ